П'ятниця, 24 березня 2017 17:10

На території БуТЕС відбулися тактико-спеціальні навчання

Одним із найбільших потенційно небезпечних об’єктів на Івано-Франківщині є Бурштинська ТЕС. Безперебійна робота станції вимагає суворого дотримання персоналом об’єкта правил пожежної безпеки в процесі виробництва та підвищеної уваги з боку пожежно-рятувальної служби. Саме з метою перевірки боєздатності підрозділів пожежно-рятувальної служби, взаємодії  рятувальників та адміністрації об’єкту у випадку виникнення надзвичайної ситуації, 24 березня на території Бурштинської ТЕС відбулися тактико-спеціальні навчання.

За тактичним задумом навчань, при проведенні ремонтних вогневих робіт на крівлі мазутного резервуара №4 виникло загорання і вогонь почав поширюватися. Через пожежу травмовано трьох працівників підприємства.

Інформація про пожежу надходить до Державної пожежно-рятувальної частини №18 Управління ДСНС в області з охорони БуТЕС «Західенерго». До місця умовної пожежі за сигналом „Тривога” одразу було направлено чергову варту рятувальників.

Прибувши до місця, керівник гасіння пожежі оцінив обстановку та підтвердив підвищений  номер виклику. Вогнеборці негайно розпочали оперативне  розгортання, встановили пожежні автомобілі на  вододжерело та почали охолоджувати  палаючий резервуар. Вживаються заходи для порятунку потерпілих.

Тим часом до місця умовної пожежі уже прибули додаткові сили й засоби. Було оголошено збір об’єктового штабу. Для гасіння пожежі було створено три  оперативні дільниці.

Рятувальники оперативно провели підготовку до пінної атаки та за допомогою пінних стволів погасили умовну пожежу резервуара. Для  особового складу поступила команда ”Відбій”.

Після завершення навчань був проведений детальний їх розбір, під час якого керівництво оцінило правильність дій  своїх підлеглих, вказало на недоліки та  шляхи їх виправлення.  

Джерело: Управління ДСНС в Івано-Франківській області

Прочитано 778 раз
  • Увійдіть, щоб залишити коментар
    jtemplate.ru - free extensions Joomla