16 липня в селі Бовшів відбулося урочисте нагородження срібних призерів першості другої ліги Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років – дорослого складу місцевої команди ФК "Касова". До речі, бовшівські футболісти другий рік поспіль здобувають "срібні" медалі обласної першості.

У наднапруженому першому пiвфiнальному поєдинку ФК "Гал-Вапно" мiнiмально перемагає ФК "Бурштин" з рахунком 1:0!

Завтра, 10 травня, о 17.00 на спорткомплексi "Колос" в м. Галич розпочнеться пiвфiнальна двоматчева кубкова дуель мiж галицьким "Гал-Вапном" та Народною Футбольною Командою "Бурштин" з однойменного мiста.

28 квітня 2017 р. в Бурштинській ЗОШ №2 відбулись фінальні змагання чемпіонату області з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів.

У середу, 26 квітня, в Бурштині на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбулись змагання з міні-футболу серед дівочих команд навчальних закладів області (І-ІІ рівні акредитації).

Суперники у боротьбі за перше місце у змаганнях футбольної другої ліги області НФК «Бурштин» та ФК «Касова» Бовшів здобули чергові перемоги.

Минулого тижня в м. Бурштині відбувся чемпіонат області з баскетболу 3х3 серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

23 березня 2017 року проходили фінальні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. В даних змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 6 команд дівчат. В напруженій боротьбі місця розподілилися наступним чином:

22 березня 2017 року на базі спортивного залу Бурштинського енергетичного коледжу відбувся фінал та урочисте закриття першого  етапу обласного шкільного  турніру з футзалу  «Кубок НФК «УРАГАН» (сезон 2016/2017 н. р).

10 березня 2017 року у спортивному залі ДЮСШ відділу освіти районної державної адміністрації відбулися зональні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., участь у яких взяли 8 команд юнаків та 7 команд дівчат.

Свята майже всі пережито успішно і січень ось-ось дійде свого завершення.

Сьогоднi в рамках 12 туру чемпiоната областi «Гал-Вапно» побувало в гостях у «Тепловик ДЮСШ-3», з яким не так давно зустрiчалися в рамках кубка областi та мiнiмально перемогли тепловикiв 1-0, що вивело галицьку команду до пiвфiналу.

Пiсля напруженого кубкового протистояння у четвер з "Тепловик ДЮСШ-3", у недiлю вапнярі приймали одного з лiдерiв чемпiонату ФК "Калуш".

«Гал-Вапно» мiнiмально переграв івано-франкiвський «Тепловик ДЮСШ-3» з рахунком 1-0 та виходить до 1/2 фiналу кубка областi.

Громадська організація спортивний клуб «Максим» звернулася до міської влади з клопотанням виділити земельну ділянку для облаштування мототреку для проведення тренувань і змагань мотогонщиків в урочищі «Залісєнє» що на Галич-Горі.

Пiсля напруженого виїзного протистояння в чемпiонатi областi проти ФК "Колос-Городенкiвщина", який закінчився сухою мирововою 0-0, ФК «Гал-Вапно» iнтенсивно веде пiдготовку до наступного кубкового протистояння.

Здавалося пiсля впевненої перемоги галичан у Тлумачi з мiсцевим "Приднiстровꞌям" 4-0, яку принесли Юрiй Вовчук на 15 хв., Ярослав Кицика на 26 хв., Ярослав Конкольняк на 67 хв. та Роман Барчук на 90 хв., вже нiчого не повинно було нашим заважати  вдома обiграти «середнячка» чемпiоната областi ФК "Турка".

У Галичі відкрилася секція з бойового мистецтва тхеквондо, у якій тренером від федерації виступить уродженець села Залуква Марко Бойчук.

jtemplate.ru - free extensions Joomla