Вівторок, 27 лютого 2018 14:30

У Бурштині відбудеться презентація книги поезій Власти Власенко "Згарди"

4 березня 2018 року о 17.30 в ПК "Прометей" м. Бурштин відбудеться презентація книги поезій Власти Власенко "Згарди".

"Таємнича і містична Власта. Власта, яка володіє таким словом, що мурахи йдуть по шкірі, Власта, яка так читає в душах, що аж дивно, звідки вона це знає, Власта, що пробуджує такі потаємні почуття, про які інколи і сам не здогадуєшся. Власта Власенко. Доторкніться до таємниці." - написала на своїй сторінці в соцмережі фейсбук директор ПК "Прометей" Руслана Гочіяєва.

Довідково:

Богда́на Миха́йлівна Ковалю́к (Власта Власенко) — українська поетеса, літераторка, філолог, держслужбовець. Проживає в м. Надвірна Івано-Франківської обл. Одружена. Є син і дочка.

Закінчила восьмирічну школу в рідному селі, середню школу в Солотвині. Випускниця філологічного факультету Львівського Державного університету ім. І.Франка

Ще в свої шкільні роки почала писати вірші. 1997 року долучилась до діяльностей літературної студії "Бистрінь" у Надвірній. З 2003 методист, завідувачка відділу Надвірнянського районного центру дитячої творчості, згодом заступниця директора закладу.

В 2000-ні дедалі частіше друкується в місцевій, обласній та всеукраїнській пресі. Зокрема, її творчість прикрашала сторінки часопису "Народна Воля", журналів "Перевал", "Січеслав", "Ятрань", "Дніпро". Також твори Власти Власенко публікувала літературна студія "Бистрінь": в альманасі "Купальська злива", в антологіях "Літоплин над Бистрицею" та "Сонячні обрії слова".

Влітку 2016 року була оголошена лауреаткою Літературної премії імені Бориса Нечерди.

У серпні 2016 Власта Власенко стала учасницею та ведучою конкурсної програми I Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання "Мовою серця" в Івано-Франківську.

2017 року в видавництві Discursus вийшла друком книга "Зґарди" Власти Власенко.

Прочитано 441 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla