Понеділок, 04 червня 2018 23:27

Еко-етнофестиваль вперше пройде у Галичі!

З 23 по 25 червня галичани та усі бажаючі матимуть унікальну можливість оригінально пофестивалити у нашому місті. Адже фестиваль такого формату проходитиме в Галичі вперше. То в чому родзинка нашого свята?

     Відкрити Галич, як одне з провідних міст України у становленні її державності, показати його перлини та спробувати відчути ту ж саму гордість та любов до цього міста, яку відчуваємо ми! Поряд з цим перед собою ми ставимо ще одну задачу - це привернути увагу суспільства до екологічних проблем, які виникли на теренах Галицького району, але впливають на навколишнє середовище навіть за межами Прикарпаття.

     Протягом двох днів 23 та 24 червня зареєстровані учасники фестивалю матимуть можливість отримати чималий обсяг корисної інформації та практичних навичок з таких тем, як пермакультура, поводження з побутовими відходами, виживання в природніх умовах, дізнаються, що корисного росте у нашому краї та як раціонально використовувати землю тощо.

     Два дні під час фестивалю для вас проводитимуть майстер-класи галицькі майстри з Малої академії народних ремесел. Вони продемонструють вам унікальні види кераміки та різьби, відкриють таємниці опільських співів, розкриють чарівність та неповторність галицького краю через свої ремесла та мистецтва. А на 25 червня ми підготуємо для вас подорожі унікальними природніми місцинами та музеями краю.

Галич чекає на Вас з нетерпінням та готовий зустрічати гостей!

Реєстрація для учасників тут.
Більше інформації можна отримати в соцмережі фейсбук на сторінці Галичfest.

Участь для учасників АТО та їх сімей безкоштовна.

Прочитано 1403 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla