Вівторок, 15 серпня 2017 19:55

Макс Кідрук відвідає Галич

7 грудня цього року Галич відвідає молодий український письменник, автор першого українського технотрилера "Бот", Максим Іванович Кідрук, або, як знають його читачі, Макс Кідрук.

У Галич письменник заїде в рамках презентаційного туру свого нового роману "Не озирайся і мовчи", який загалом охоплює сотню міст України. Сам тур розпочинається 26 вересня і охоплює як великі обласні центри, так і невеличкі містечка. В нашій області автор, окрім Галича, побуває також у Івано-Франківську, Коломиї, Калуші та Долині.

Макс Кідрук також є знаним мандрівником, адже загалом побував більше, ніж у 30 країнах світу.

У 2008 році з’явився на світ перший твір автора "Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії", який по суті є тревелогом, тобто описом самої мандрівки автора до Мексики. В 2010 році з'явився ще один тревелог "Подорож на Пуп Землі", про мандрівку на таємничий острів Пасхи, де Макс став першим українцем, який побував на цьому острові. У 2012 році Кідрук видає друком перший український технотрилер "Бот: Атакамська криза", яким завойовує любов багатьох десятків тисяч читачів. Згодом з’являється і продовження цього твору "Бот: Гуаякільський парадокс" (2015), а фанати очікують третьої частини. На сьогоднішній день Максим вже є автором 4 тревелогів, 8 художніх книг і кількох публіцистичних, а його твори завойовують все нових і нових прихильників і поціновувачів нової якісної української літератури.

В. Возняк

Прочитано 658 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla