Вівторок, 05 вересня 2017 13:04

Галицький район приймає творчу естафету

У неділю, 10 вересня 2017 року, о 15.00 на Майдані Різдва у м. Галичі відбудеться урочиста передача обласної творчої естафети "Воскресне волі дух і наша слава" Коломийським районом – Галицькому району, присвяченої 75-ій річниці створення Української Повстанської армії.

На дійство запрошуються усі мешканці та гості міста. Після передачі естафети в Народному домі гості виступлять із концертом.

Коломийщина прийняла естафету 9 липня від Надвірнянського району.

Нагадаємо, що патріотична естафета "Воскресне волі дух і наша слава" – всеобласний масштабний творчий проект, який дасть змогу пізнати нові сторінки з історії визвольного руху й загалом нашої історії. Історична пам’ять, честь і звитяга воїнів УПА, які боролися і віддавали життя за вільну незалежну Україну, всенародна вдячність і сучасна героїка із продовженням святої боротьби в російсько-українській війні – основні тези патріотичної естафети. ЇЇ головним атрибутом є фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини, пов’язані із історією УПА.

До слова, наступна передача обласної патріотичної естафети "Воскресне волі дух і наша слава" відбудеться 17 вересня Рогатинщині.

Прочитано 725 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla