Четвер, 05 жовтня 2017 10:30

"Прометей" запрошує на "Таїнство"

8 жовтня у Бурштині відбудеться благодійна вистава Вигодського народного театру за однойменною повістю Оксани Кузів "ТАЇНСТВО".

Вистава розпочнеться о 15 год. у ПК "Прометей".

Вартість квитка – 50 грн.

Зібрані кошти будуть використані на допомогу учасникам АТО.

Дана вистава — це вже не перша співпраця молодої талановитої письменниці з Бурштина Оксани Кузів з Вигодським народним театром.

Нагадаємо, що вистава "Адамцьо" за повістю О. Кузів "Адамцьо — вінець Божого творіння" принесла авторам великий успіх. На 21 Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва "Від Гіпаніса до Борисфена" в місті Очаків вистава удостоєна найвищої нагороди фестивалю — Гран-прі.

Доля мільйонів українців, розкиданих по цілому світу в пошуках кращої долі, привернула до себе увагу автора повісті "Таїнство" та режисера вистави.

На чужині людина проходить важкі випробовування, щоб заробити окраєць хліба. Така доля спіткала молоду вчительку з Прикарпаття Клаву. Вона заради грошей пожертвувала самим найдорожчим в житті — своєю жіночністю, подарувавши чужій бездітній родині щастя. Вона погодилась стати сурогатною матір'ю. А "то великий дарунок, хоч і за гроші", — каже один з героїв вистави.

Заробітчанське життя Клави, затягнуло героїню у тенета павутиння, з якого вона не змогла вибратись...

Події відбуваються в наші дні: Україна-Італія.

Прочитано 585 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla