Понеділок, 28 серпня 2017 15:33

Крилоський довгобуд має шанс на завершення

Довгобуди у нашій країні - не рідкість. І коли починаються нові масштабні проекти, то люди зазвичай від початку з недовірою ставляться до швидкості його виконання.

У 2009 році у с. Крилос було закладено фундамент під будівництво школи, оскільки старе приміщення з кожним роком стає все більш непридатним для навчання дітей.

У зв'язку з відсутністю фінансування будову заморозили. У 2015 році з районного бюджету за сприяння голови Галицької РДА Ярослава Барткова нарешті було виділено кошти на відновлення будівельних робіт, внаслідок чого було завершене зведення стін і даху будівлі.

Цьогоріч на звернення народного депутата України Віктора Шевченка Кабінет міністрів України виділив для Калуського, Рогатинського та Галицького районів Івано-Франківської області більше 20 мільйонів гривень з Фондів соціально-економічного та Регіонального розвитку державного бюджету, з них понад 3 мільйони - на завершення Крилоського довгобуду.

Як розповідає директор Крилоської школи Василь Фіголь, на сьогодні тут навчається 150 дітей, ще понад 60 ходять на науку в сусідні села, бо батьки не ризикнули віддати їх в аварійну школу.

"Мені вдалося вибити понад 3 мільйони гривень із державного бюджету на реконструкцію покрівлі Крилоської школи. Це те, що болить громаді, і з чим селяни не могли справитись самотужки. Цього року, крім покриття, ми ще плануємо вставити тут вікна", - каже народний депутат Віктор Шевченко, до якого звернулась за допомогою громада Крилоса. Він особисто приїхав до села, аби на власні очі побачити обсяг майбутніх робіт. "Для того, аби у це приміщення зайшли діти, потрібно ще як мінімум 10 мільйонів. І ми будемо їх шукати, аби нарешті запустити цю школу. Сподіваюсь, що це буде за якийсь рік-два", - додав Віктор Шевченко.

До слова, за зверненням народного депутата було виділено також кошти й на інші об’єкти нашого району, зокрема на поточний ремонт системи опалення приміщення Сапогівської НВК с. Сапогів, капітальний ремонт приміщення Дошкільного навчального закладу "Сонечко" в с. Бринь, капітальний ремонт вуличного освітлення с. Вікторів та ін.

Прочитано 837 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla