Субота, 16 вересня 2017 21:36

У Бурштині з’явився арт-обє’кт "Я люблю Бурштин"

Сьогодні, 16 вересня, з нагоди відзначення 463-ї річниці міста Бурштин на Алеї Андрея Шептицького відбулось урочисте відкриття вуличного арт-обє’кту "Я ЛЮБЛЮ БУРШТИН".

Нагадаємо, що ідея створення арт-обє’кту належить ініціативній групі жителів міста. Встановлено арт-об’єкт "Я ЛЮБЛЮ БУРШТИН" 14 вересня по проекту конкурсу "Громада своїми руками" за фінансуванням Програми соціального партнерства компанії ДТЕК з м. Бурштин. Встановлення даного знаку, напередодні святкування 463-ї річниці з Дня заснування Бурштина є дарунком для жителів міста та його гостей. Організатори сподіваються, що він буде популярною фотозоною, де всі охочі зможуть зробити гарну світлину на згадку про улюблене місто.

З вітальним словом до жителів міста звернулись міський голова Роксолана Джура, менеджер по взаємодії з місцевими органами влади ВП ДТЕК "Бурштинська ТЕС" Витриховський Р. І. та волонтер Корпусу миру Холлі Турано.

Подарували присутнім хороший настрій сучасні танці, виконані учнями школи мистецтв сучасного танцю "AMBER STAR" (керівник – Надія Пархуць).

Джерело: Бурштинська міська рада

Прочитано 1014 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla