Вівторок, 19 вересня 2017 14:01

У Вікторові реконструюють садочок

Минулого року народний депутат України Віктор Шевченко об’їхав майже всі села свого округу та разом з командою систематизував нагальні проблеми району та можливі шляхи їх вирішення. За рік діяльності вже є перші вагомі результати та досягнення.

У селі Вікторів Галицького району завдяки роботі нардепа вже тривають роботи із розширення дитячого садочка, а також виділено кошти на реконструкцію бібліотеки та сучасне вуличне освітлення.

«Без села не буде України. Дуже прикро, що іноді чиновники просто забувають про сільських мешканців. Бо у великому місті легше організувати будь-яку роботу. В тому числі господарку. А от села залишаються поза увагою. Хочу змінити таке ставлення і всі сили витрачаю на підтримку невеликих населених пунктів, в тому числі і мого виборчого округу », – наголошує нардеп Віктор Шевченко.

На разі у дитячому садочку с. Вікторів в одній половині сміх та гам, а у другій напружена робота. В селі на розширення садочка чекали 5 років.«Ми просили гроші у районному бюджеті, звертались до чиновників вищого рівня, але це не дало результату. То ж ми звернулись до депутата від нашого округу Віктора Шевченка. Він посприяв у виділенні кошів на ремонт групи. А тепер нам виділили ще 300 тисяч на реконструкцію бібліотеки. Сільську читальню поділять навпіл. Половина – під книги. А у іншій ми розмістимо ще одну групу садочка», – розповідає сільський голова с. Вікторів Віктор Бойчук.

Додаткове приміщення дозволить прийняти до садочка ще майже 30 дітей, а це означає, що малюки отримають повноцінну дошкільну освіту.

Так само тривають активні підготовчі роботи й до реконструкції освітлення на центральній вулиці села. За сприяння Віктора Шевченка, кошти на це виділили з державного бюджету.

«130 тисяч гривень достатньо аби повністю капітально відремонтувати нашу центральну вулицю. Для нас це питання було дуже болючим і в плані безпеки і в плані комфорту. До того ж ми не просто зробимо ремонт, ми використаємо найновітніші технології, а це економія для нашого бюджету і можливість зробити в селі ще щось», – зазначив сільський голова.

Джерело: УКРОП

Прочитано 662 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla