Неділя, 01 жовтня 2017 11:02

"Червона книга Прикарпаття" скоро в Україні

Світ побачить "Червону книгу Прикарпаття" вже цьогоріч.

Проект Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Посольства Фінляндії в Україні реалізується за співфінансування з Івано-Франківською обласною радою. Ініціатором створення переліку рідкісних рослин і тварин у межах Прикарпаття став керівник Центру реабілітації диких тварин Галицький НПП  Володимир Бучко. Він став одним з переможців Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Посольства Фінляндії в Україні, про що ми повідомляли раніше.

Даний проект реалізується за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України і Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів) та співфінансується з Івано-Франківською обласною радою.

"Давно хотів реалізувати цей проект, адже на сьогодні вже багато областей мають свої ЧК. Видання Червоної книги Прикарпаття стало актуальним з початком реалізації фінського проекту. У ході проекту буде зібрано багато цінної інформації по рідкісних тваринах Івано-Франківщини. Я надіюсь, що до кінця року ми видамо цю книгу, адже вона готова на 70%. До проекту, крім Обласної Ради хоче долучитись Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства", - поділився планами реалізації проекту ініціатор Володимир Бучко.

Прочитано 590 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla