П'ятниця, 13 жовтня 2017 18:55

У Галицькому НПП відбулось засідання Науково-технічної Ради

10 жовтня відбулося XІХ засідання Науково-технічної Ради Галицького національного природного парку.

В роботі Науково-технічної Ради взяло участь 11 чоловік, серед яких відомі науковці та фахівці: голова НТР, директор Галицького НПП - Гайдук О. Я., Бучко В.В., к.б.н. Бокотей А.А., к.б.н. Чернявський М. В., Попович М. Б., Радчук Т.В., Трибун Т.П.

Також були запрошені: Голубчак О.І. (в.о. директора Інституту гірського лісівництва), Поціхович Р. І. (начальник відділу охорони та захисту лісів Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства), к.б.н. Заморока А.М., Витвицький П.Г. (начальник відділу лісового господарства охорони та відтворення екосистем.

Серед питань які винесені на розгляд були:

• Внесення змін до складу НТР Галицького НПП.

• Погодження додаткових заходів з поліпшення санітарного стану лісів на об’єктах ПЗФ, що входять до складу лісових господарств Івано-Франківської області.

• Погодження природоохоронних заходів пов’язаних з вирубкою деревини у Галицькому НПП.

• Про оптимальну чисельність диких тварин на об’єктах ПЗФ .

Відкривав засідання голова науково технічної ради –Гайдук О.Я який розповів про необхідність внесення змін до складу НТР Галицького НПП. Після виступу ввели до складу науково-технічної ради нових членів: Замороку А.М., Голубчака О.І. та Поціхович Р.І., а також обрали нового заступника - Бучка В.В., та вченого секретаря - Замороку А.М.

Розглянули і погодили питання природоохоронних заходів пов’язаних з поліпшенням санітарного стану лісів на об’єктах ПЗФ, що входять до складу лісових господарств Івано-Франківської області.

Наступним до розгляду було питання про погодження природоохоронних заходів пов’язаних з вирубкою деревини у Галицькому НПП. (доповідав начальник відділу лісового господарства охорони та відтворення екосистем Витвицький П.Г.).

Обговорено питання про оптимальну чисельність диких тварин на об’єктах ПЗФ.

Узгоджено механізм зміни цільового призначення лісів з метою розширення площ вольєр у Центрі реабілітації диких тварин (доповідач Радчук Т.В.).

Підсумком науково-технічної ради стало прийняття рішень, якими погоджено плани діяльності Галицького національного парку, а також проекти лімітів лісогосподарських робіт на ділянки, що відносяться до природно-заповідного господарства фонду, тощо.

Джерело: Галицький НПП

Прочитано 591 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla