Вівторок, 07 листопада 2017 14:56

На шкільній стіні в Більшівцях з’явився мурал

Популярна ідея художнього розпису стін дійшла і нашого району. Так званий мурал відтепер прикрашає стіну Більшівцівської школи.

Про сам проект нам розповіла директор школи Наталія Самочко Олексів: "Це частина проекту "Школа мрій", який започаткований в минулому навчальному році "Школою лідера". За словами директорки, за результатами учнівського опитуванні виявилося, що діти хочуть і вміють подбати про те середовище, де вони проводять більшу частину свого дня. Відтак їхні ідеї лягли на папір у вигляді плану на рік, де вони обрали кілька пріоритетних напрямків роботи.

"Те, що мені та владі громади - голові Василеві Саноцькому, вдалося підтримати, втілилося в життя у вигляді муралу та міні-картинної галереї. Щира вдячність місцевій владі громади за те, що зуміли підтримати наші бажання зробити освітній простір естетично привабливим", - поділилася враженнями пані Наталія.

Майстрами, котрі виконали роботу, є художники Юрій та Марта Пінчук. За словами художника, в основі композиції - дівчина-берегиня, образ добра і захисту людей, поселення. Захищає оселі, родинне багаття та насамперед малих дітей. Під її обіймами видно найцікавіші архітектурні пам'ятки Більшівців: костел, школа, палац і ратуша. Фон зображення виконаний в теплих сірих тонах, приблизно під поточний колір школи, щоб картина особливо не виривалась. Одяг дівчини вкритий трояндами .Троянда - символ чистоти, також вважається символом Божої Матері (підходить під головне свято року в Більшівцях - свято Богородиці).

Прочитано 865 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla