Вівторок, 17 травня 2016 12:08

Галицькі "нові" поліцейські вчили активіста Цивільного корпусу "АЗОВ" як "бути людиною"

За словами активіста, близько опівночі з 30 на 1 травня він з товаришем поверталися додому і почули галас біля зупинки. Коли вони підійшли ближче, то виявилося, що шуміли молоді панянки напідпитку, а біля них стояла поліцейська автівка та четверо полісменів.

"Поліцейські ніяк не реагували на дівчат, а просто стояли та палили цигарки, тому я зробив їм зауваження і хотів зробити фото. В результаті чого отримав декілька "підзатильників", і мало того, мене запхали у автівку", - розповідає Віталій.

Історія закінчилася, якщо можна так сказати, позитивно. Активіста відпустили, нагадавши йому, щоб він "був людиною". Що вони мали на увазі, Віталій не дуже розуміє, оскільки він веде здоровий спосіб життя, займається громадською діяльністю, допомагає волонтерам АТО.

А тому Віталій вирішив не залишити це просто так і звернувся до Галицької РДА у відповідний відділ, де йому відповіли, що без свідків не варто щось починати. В місцевій прокуратурі відправили писати заяву в обласну прокуратуру - ніби-то так швидше на неї відреагують. Адвокати ж сказали, що в даному випадку це "глухий номер" - виступати проти системи правоохоронних органів.

Пройшовши коло, активіст вирішив звернутися до нас з проханням хоча би написати про це матеріал.

То що ж ми маємо? З одного боку - реформу повним ходом, переатестації, підвищення заробітної плати тощо. Ніби мали б правоохоронні органи стати зразком поведінки та способу життя. З іншого - чомусь все залишається на тому ж рівні поведінки та "відповідності" посаді. Дожилися, що практично усі інстанції, де людина могла б знайти захист, одноголосно твердять, що вдіяти нічого неможливо. А потім ще довга лекція про твердість системи, що її треба ламати, що усі прагнуть змін і змінились би якби були умови... а без умов змінюйтеся самі.

Прочитано 1205 раз

1 comment

 • Comment Link Степан Понеділок, 27 червня 2016 20:41 posted by Степан

  Скажіть будьласка а активіст "ВІТАЛІЙ"
  Не розказав вам про те як він відламав праве дзеркало в автомобілі wolksvagen t5 пасажир в ніч з 25.06.2016 на 26.06.2016.

  А то щось пан ВІТАЛІЙ "правильний" лише тоді коли йому це вигідно як і багатьом таким активістам як він.

  Я не захищаю Поліцейських але їм потрібна підтримка людей а не зневага громади.....
  Так давайте почнемо кожен їз себе.....

  Report
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla