Середа, 22 червня 2016 19:17

Лікар у нетверезому стані - норма?

Історій про недбалість та нетверезість медичних працівників на робочому місці ми чуємо чимало. Цього разу до нас звернувся пацієнт Рогатинської районної лікарні Михайло Малик. За час перебування на стаціонарному лікуванні він отримав багато вражень, та терпець увірвався після неприємного випадку з лікарем.

Отож, лікар-хірург Рогатинської районної лікарні Пахолюк Ігор Васильович, якого вважають хорошим спеціалістом, за словами п. Малика, того суботнього вечора перебував на робочому місці у нетверезому стані. Як повідомив пацієнт, лікар зайшов до палати, почав нецензурно висловлюватись, ображати медсестру та хворих. Обурений пацієнт попросив лікаря залишити робоче місце і піти додому. Але лікар направився до ординаторської. Як стверджує М. Малик, він пішов за доктором і зателефонував до поліції, де йому відповіли, що пришлють людей.

Поліція застала лікаря вже на виході. М. Малик каже, що під час, коли він пішов писати заяву, поліцейський, так би мовити, «загубив» нетверезого лікаря, що, звісно, унеможливило зробити експертизу стану Ігоря Васильовича (хоч його можуть засвідчити пацієнти-свідки, котрі знаходились у той час в палаті). Але, як розповідає Михайло, він вирішив не залишати цей випадок і звернувся до головного лікаря з проханням вжити заходів, а також до Департаменту охорони здоров’я, де попрохали оформити ситуацію письмово.

Наразі жодних заходів щодо горе-лікаря вжито не було, стверджує п. Михайло. Він не хоче так просто це залишати, вважаючи, що лікарям у такому стані категорично не можна знаходитись на робочому місці і порушник має бути покараний. Маємо надію, що справа таки не завершиться «заминанням», а лікар зробить певні висновки.

Прочитано 1464 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla