Субота, 02 липня 2016 11:18

Публічність як захист

Правоохоронні органи не знайшли фактів, які б підтвердили слова активіста ЦК Віталія Габіцького про перевищення їхніх повноважень, викладених у статті Галицькі "нові" поліцейські вчили активіста Цивільного корпусу "АЗОВ" як "бути людиною" .

Після опублікування вищевказаного матеріалу головою РДА Ярославом Бартковим була зініційована комісія з приводу підтвердження неналежної реакції чиновника Галицької РДА на звернення громадянина. Це потягло за собою службове розслідування вже у самих правоохоронних органах.

Відповідь ми отримали таку, що під час проведення даного розслідування було опитано осіб, які перебували під час тієї ситуації, і встановлено, що факти, викладені у статті, не знайшли свого підтвердження, оскільки жодних протиправних дій зі сторони працівників Галицького відділення поліції відносно громадянина Габіцького не було.

Що ж, підведемо підсумки – ми щиро раді, що на наші статті реагує як влада, так і правоохоронні органи, навіть розслідування розпочинають. Ми навіть і не мріяли, що результати можуть бути на користь Габіцького, оскільки, дійсно, довести його правоту було б важкувато. Але і мовчати –  означало навіть не спробувати дізнатися правду та довести, що ми не боїмося і прагнемо гарантій наших громадянських прав. Демонстрація того, що це можливо – викликати певний, хоч самий мінімальний дискомфорт у правоохоронних органів, – свідчить про те, що публічність є нашим першим захистом проти зловживання владою та службовим становищем! Пам’ятайте про це і не бійтеся говорити! 

 

Прочитано 754 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla