Четвер, 08 вересня 2016 19:37

Кому храм Божий, а кому - нажива

Вже вдруге з початку місяця галичан шокує новина - пограбовано ще один храм в районі!

Як відомо, минулого четверга злодії проникли до церкви Різдва Христового в Галичі, де добряче "погаздували".

Вночі з 7 на 8 вересня пограбували ще одну святиню. Цього разу злодії дісталися церкви у с. Задністрянськ. Дякувати Богу, на момент вчинення злочину великих коштів у храмі не було. Але сам факт пограбування просто обурює та насторожує.

Одними з перших, хто побачив скоєне, стали волонтери. Сьогодні вранці вони приїхали забирати волонтерську допомогу, зібрану селом, яка зберігалася у церкві. Натомість хлопці побачили виламані двері та змушені були чекати на приїзд поліції. Пограбовані скриньки, зламаний сейф та безліч залишених слідів вказували, що злодій довго хазяйнував у храмі.

По обох справах розпочато кримінальне провадження, а на місці останнього злочину працює оперативно-слідча група. За словами представників Галицького відділення поліції, усі сліди пограбування в обох церквах ведуть до одного зловмисника, але поки тривають слідчі дії, говорити про щось напевне важко. Та поліціянти Галицького відділення звертаються до усіх релігійних єпархій району з рекомендацією встановлювати сигналізації. На жаль, якби нам не було прикро, але в наш час сигналізація, охорона потрібна не лише на комерційних структурах, а й у храмах.

Прочитано 1169 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla