П'ятниця, 08 грудня 2017 11:05

Макс Кідрук і його буктрейлери в Галичі

Вчора, 7 грудня, у читальному залі Галицької районної бібліотеки відбулась зустріч з сучасним, енергійним, стильним письменником нового покоління Максом Кідруком. Не часто можна побачити такі цікаві та оригінальні презентації, на котрих публіка сидить, мов заворожена.

В наше місто молодий письменник попав у рамках туру #100містНОІМ, про який ми вже писали раніше.

Отож, коротко описавши свою біографію, Макс Кідрук підвів присутніх до розуміння того, як він став письменником і чим це для нього є: "Трохи про подорожі, про те, ким я є, чим я є і про книги… За освітою я інженер-енергетик. Спочатку навчався в фізмат класі, потім вступив до технічного вузу, далі переїхав до Києва, де вступив до аспірантури КПІ. Потім отримав міжнародний грант і поїхав на навчання до Стокгольму, столиці Швеції, вступив до аспірантури тепер вже Королівського технологічного інституту…".

А далі почались подорожі... Саме вони стали поштовхом до письменництва. На сьогоднішній день він перетнув кордони понад 30 країн. Розпочав свій шлях Макс з Мексики, а далі - острів Пасхи, Перу, Бразилія, Китай, Ангола та ін.

Коротко і так легко описаний життєвий шлях насправді не показує, яку титанічну працю і зусилля автор вкладав кожного дня. І тільки згодом, ознайомившись з повнішою біографією, можна побачити, що Макс не був посереднім студентом, котрий освоює певну професію. Паралельно до університетського навчання він постійно вчився, читав, самостійно освоїв програмування (вже на третьому курсі працював програмістом). Під час навчання в Україні мав багато перемог у всеукраїнських олімпіадах. Починаючи з математики, фізики і закінчуючи авіамоделюванням. В університеті два роки поспіль отримував президентську стипендію (4−5 курс).

Зараз у творчому доробку автора більше десяти книг. В основному це тревелоги - автобіографічні романи про подорожі, з яких автор розпочав свою творчість. Сам Макс говорить: "Коли я писав тревологи, то розумів, що врешті-решт перейду до написання інших книг, тих книг, які я сам в першу чергу читаю. На той час це були трилери, пригодницькі романи. Сьогодні я тяжію до того, що називають більш соціально орієнтованою прозою".

Тож, присутнім було представлено чотири книги: "Мексиканські хроніки", "Твердиня", "Не озирайся і мовчи", "Зазирни у мої сни". Презентуючи їх, Макс Кідрук продемонстрував буктрейлери до своїх книг "Твердиня", "Зазирни у мої сни" та "Не озирайся і мовчи", наголошуючи на тому, як еволюціонували його роботи.

Особливістю подачі інформації автора є те, що майбутній читач в загальному розуміє, про що може іти мова, але все подано так, що факти залишаються за туманною завісою. Хочеться якнайшвидше взяти до рук книгу. А буктрейлери діють так, немов це представляють не книги, а фільми в номінації а Оскар.

Переконані, що галицька публіка отримала неймовірно позитивні та нові враження про цього талановитого письменника, про що свідчать відгуки: "особисто мені було занадто мало часу...", "…дуже цікаво". 

Що ж, чекаємо на нові творчі плоди автора. А щодо презентації, то висловлюємо щиру подяку депутату Галицької районної ради Олегу Мельничуку, котрий допоміг на належному рівні зустріти гостей.

Прочитано 534 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla