Вівторок, 19 грудня 2017 11:49

Святий Миколай завітав на свято до дітей з Галицького району

Напередодні Дня Святого Миколая у Галичі відбулося свято для дітей учасників АТО, дітей–сиріт, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також дітей із сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

На дійство, яке організували працівники РЦСССДМ, за сприяння та підтримки районної державної адміністрації, районної ради та керівництва ПАТ «ДТЕК Західенерго» Бурштинської ТЕС до районного Народного дому завітала малеча зі всього Галицького району.

Учасники дитячого зразкового драматичного колективу «Юність» РНД під керівництвом Марії Грицик, зразкового танцювального колективу «Ярославна» Галицького ЦДЮТ, а також співаки та читці подарували присутнім святкове дійство.

Миру, добра, злагоди, відчуття гордості за своїх батьків побажали діточкам голова райдержадміністрації Микола Попович, заступник голови районної ради Любов Гордійчук, менеджер по взаємодії з органами місцевої влади менеджер по взаємодії з місцевими органами влади ВП ДТЕК «Бурштинська ТЕС» Ростислав Витриховський.

А на завершення заходу Святий Миколай вручив присутнім діточкам солодкі подарунки.

200 подарунків для дітей учасників АТО закуплено за сприяння в.о. директора Бурштинської ТЕС Шмигаля Д.А. 142 подарунки придбано районною владою.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 484 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla