Середа, 27 грудня 2017 16:06

26 колективів і виконавців взяли участь у районному огляді-конкурсі духовної пісні ім. Миколи Сокола

Вже доброю традицією стало у переддень Нового року та Різдва Христового проводити районний огляд-конкурс духовної пісні імені Миколи Сокола – дзвонаря вранішньої зорі національного відродження. Саме хоровому співу, духовній пісні Микола Дмитрович присвятив своє життя.

Він рано відійшов. Але і сьогодні у галицьких храмах, на сцені лунають твори у його обробці. А це означає, що галичани пам’ятають Маестро.

Цього року в конкурсі взяли участь 26 колективів і виконавців. Аматори різного віку і різних професій молилися піснею за дітей, родину, Україну. Різнохарактерні духовні твори гоїли душу і заспокоювали серце, ангелами летіли у піднебесся.

Родзинкою цьогорічного конкурсу став новостворений молодіжний жіночий церковний хор "Гармонія" с. Комарів та жіноче вокальне тріо (кер. Марія Ковальчук).

Гідно виступили земляки Миколи Дмитровича із с. Блюдники (кер. Ірина Чернега), чоловічий вокальний квінтет с. Межигірці (кер. Ігор Кучма), жіночий вокальний ансамбль с. Медуха (кер.Галина Костишак), НА чоловічий вокальний гурт "Майдан" та хор с. Мединя (кер. Петро Іванчук), фольклорний ансамбль та вокальний жіночий квінтет с. Залуква (керівники Наталія Белей та Іванна Сорочинська), НА хорова капела "Княжа криниця" РНД м. Галича (кер. Іван Слободян), НА хор "Дністрові зорі" с. Насташине (кер. Ігор Самборський), жіноче вокальне тріо с. Бринь, жіночий вокальний ансамбль с. Острів, жіночий вокальний ансамбль Галицької ДМШ (кер. Любов Бура), жіночий вокальний дует с. Крилос (кер. Ганна Сорочинська), вокальний дует сестер Олесі та Марії Біберових із Сапогова.

Представили своє мистецтво солісти: Микола Чуйко (с.Тустань), Ірина Лисюк (с. Ст. Мартинів), Володимир Мурафа (с. Бовшів), Кароліна Савчук (м. Галич), Юлія Руда (с. Колодіїв), Софія Островська (с. Куничі) та Назарій Костів (с. Німшин).

Участь у районному огляді-конкурсі – це своєрідна генеральна репетиція до відзначення у 2018 році 1030-ої річниці Хрещення Руси-України.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 892 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla