Середа, 27 грудня 2017 16:25

У картинній галереї НЗ "Давній Галич" відкрилася виставка Петра Грицюка

У картинній галереї Національного заповідника "Давній Галич" сьогодні, 27 грудня, відбулася презентація виставки художніх творів митця з Івано-Франківська Петра Грицюка.

Як повідомляє НЗ "Давній Галич", на виставці представлено біля 60 живописних та графічних робіт із серій "На гранях суперечностей" та "Станіславів & Галичина на початку ХХ століття".

"З творчим доробком художника галичани мали змогу познайомитись у 2016 році, коли за його ініціативою у нашій картинній галереї проходила мистецька акція "У нас єдина доля – ім’я їй Україна!", яка об’єднала художників з усіх куточків України, сьогодні ж ми маємо можливість відкрити у Галичі  персональну виставку Петра Грицюка, яка презентує не лише майстерність автора у олійному живописі, а й представляє його графічні роботи, об’єднані у серію "Станіславів і Галичина", серед яких позначено й архітектурні пам’ятки нашого міста початку ХХ століття", – зазначив завідувач науково-освітнього відділу Ярослав Поташник.

Загалом, художник переслідує мету неоднозначного трактування змісту свої полотен, заставляє глядача задуматись перед картиною, переосмислити неоднозначність трактування змісту, перебороти суперечливість у поглядах і відчуттях.

Відкриваючи виставку Петра Грицюка на передодні Новорічних свят організатори презентують новий виставковий сезон 2018 року, присвячений 1120-річчю першої писемної згадки про Галич у "Діяннях угрів" і, який  обіцяє бути багатим на цікаві творчі проекти, мистецькі виставки та творчі зустрічі.

Прочитано 386 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla