Понеділок, 22 січня 2018 16:45

У с. Межигірці вшанували пам'ять о. Василя Чередарчука

Цієї неділі до села Межигірці з’їхалися вірні сіл Тустань, Семиківці, Хоростків, Медуха, щоб вшанувати світлу пам’ять свого пароха - о. Василя Чередарчука, який 23 роки вірою і правдою служив Богові та Україні.

Вранці, після Служби Божої, на фасаді церкви святої Параскеви відкрили меморіальну дошку священику.

На дійстві були присутні й родичі о. Василя Чередарчука, які приїхали з Коломиї. А після обіду в місцевому клубі відбувся вечір пам’яті "Він все життя ішов до Бога".

Ведучі Руслана Демченко та Дмитро Купрейчук вели тиху оповідь про життя о. Василя, аматори клубу інсценізували уривки його автобіографії.

Свічку вічної Пам’яті засвітили декан Галицький УГКЦ о. Ігор Броновський та багаторічний декан отець-мітрат о. Василій Завірач, які згадали про священичу працю о. Василя. А потім на сцену виходили сільські голови, священики, парафіяни сіл Тустань, Медуха, Межигірці – дорослі та діти. Лунали теплі слова, духовні пісні та колядки.

Гідно прожив своє життя Душпастир і великий Патріот о. Василь Чередарчук і залишив по собі шану своїх парафіян і нашу вічну пам’ять.

Сільський голова с. Межигірці Світлана Хребтик, яка доклала багато зусиль до пошанування пам’яті священика, щиро подякувала кожному, хто долучився до організації та проведення поминальних заходів.

А всі, хто поверталися із вечора пам’яті "Він все життя ішов до Бога", мали змогу ще раз замислитися над тим, як потрібно пройти свій життєвий шлях, щоб відійшовши у вічність, заслужити у Бога і в людей шану і вічну пам'ять.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1486 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla