Понеділок, 30 квітня 2018 16:40

Філокартичні новинки про Галич

З нагоди 1120-річчя з часу першої письмової згадки про Галич вийшли три листівки присвячені місту.

Сюжети листівок наступні: пам’ятник королю Данилу, залізнична станція та Майдан Різдва. Розмір листівок 10 х 145 мм, вони виготовлені повноколірним друком. Лицева сторона листівки містить фотографію відповідного об’єкта; з правого кута розташовано малий герб Галича, з лівого – пам’ятник королю Данилу та підпис «Галич».

Зворотна сторона листівки також виконана за поштовими стандартами. У верхній частині напис «Поштова листівка» та нижче «Галич. Івано-Франківська область» і вказано назву сюжету, який відображений на лицевій стороні (залізничний вокзал, пам'ятник королю Данилу, площа Ринок). Написи виконано трьома мовами: українською, російською та англійською. У лівому куті кожної листівки розміщено пам’ятник королю Данилу з південного боку та підпис «Галич. 1120 років. 898 – 2018»; у правому куті на місці поштової марки – малий герб Галича. На листівці окремо виділене поле для написання місця відправлення та поле для самого тексту. Зворотна сторона кожної листівки виконана, як фон з зображенням комплексу споруд Майдану Різдва – пам’ятника Данилу, церкви Різдва Христового та дзвіниці.

Видавець допустився невеликої помилки назвавши одну з листівок «Площа Ринок» - тепер це майдан Різдва. Виготовлено листівки у Design Studio Eugene July (Євгеній Васильєв, м. Кропивницький). Видання буде цікавим для всіх, хто цікавиться філокартією та краєзнавством.

Таким чином, перші «ластівки» філокартичної продукції до 1120-річчя Галича з’явилися першими на Кіровоградщині…

Джерело: Часопис "Галич", А. Чемеринський

Прочитано 425 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla