Неділя, 15 жовтня 2017 20:00

У районі відзначили День захисника України та 75 річницю створення УПА

Четвертий рік поспіль 14 жовтня ми офіційно на державному рівні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та у День Української Повстанської Армії вшановуємо всіх, хто причетний до почесного і високого звання - Захисник України.

Вранці в усіх храмах району відбулися святкові богослужіння та панахиди за загиблими Героями України теперішніх і минулих поколінь, які поклали своє життя за свободу та незалежність України.

Заходи розпочалися на майдані Різдва в м.Галичі урочистим віче «Служити народу України», в якому взяли участь представники влади, духовенства, громадськості, ветеранів районного братство ОУН-УПА, учасники АТО та учнівська молодь. Свято продовжилося парадом стройової пісні. Учні навчальних закладів району демонстрували стройовий крок і виконували патріотичні пісні. Парад приймав військовий комісар Галицького райвійськкомату Костянтин Яковлев.

Учні Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Я. Осмомисла висловлювали у формі флешмобу глибоке почуття патріотизму, любові до державних символів та бажання миру.

Голова районної державної адміністрації М.Попович та голова районної ради П.Андрусяк вручили 21 відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», 15 ювілейних відзнак голови Івано-Франківської обласної ради «75 років УПА», 27 відзнак Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу», 61 подяку голови районної державної адміністрації, голови районної ради та  міського голови м.Галич.

Учні та викладачі Галицької гімназії провели благодійного ярмарку "Подарунок захиснику Вітчизни", вилучені кошти від якого будуть передані на потреби воїнів АТО.

Урочисті заходи завершились концертом патріотичної пісні "Воскресне волі дух і наша слава".

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1014 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla