П'ятниця, 20 жовтня 2017 23:11

Похід "Повстанськими стежками"

20 жовтня 2017 року з нагоди 75-річниці створення УПА учні Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили традиційний піший похід "Повстанськими стежками" до відновленої криївки поблизу села Бовшів на Касовій горі.

Ініціаторами та організаторами походу стали учні 10 класу зі своїм класним керівником Курдидик Н.Є.

Учасники, а це школярі 5-10 класів, зранку вишикувались на шкільному подвір’ї. Перед ними виступила заступник директора з виховної роботи Калиній І.Г., наголосивши на важливості пам’яті про героїв, які загинули у визвольних змаганнях. Учні виконали державний гімн і під повстанськими прапорами вирушили в напрямку села Бовшів, співаючи патріотичних пісень. Місцевий парох отець Леонтій Насташинський благословив молодих патріотів на добру справу. Біля пам’ятного хреста учні віддали шану полеглим бійцям УПА. До цієї акції долучився заступник Галицької районної організації "Просвіта" Степан Мазур, який звернувся до дітей із закликом бути гідними нащадками борців за волю України, прочитав їм свої власні патріотичні вірші.

Цей похід мав великий виховний вплив на школярів. Вчителям приємно було дивитись на дітей, сповнених позитивних емоцій, перейнятих патріотичним духом,  які  вони принесуть у свої сім’ї.

В. Возняк  

Прочитано 654 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla