Понеділок, 23 жовтня 2017 11:30

В Італії співав хор з Крилоса

У неділю, 15 жовтня, в українських громадах УГКЦ в Італії - центрально-італійських містах Каттоліка і Пезаро було велике свято. На запрошення капелана громад о. Володимира Медвідя у гості завітав церковний хор "Воскресіння" (керівник - п. Ірина Гріца-Федорняк) разом зі своїм парохом о. Ярославом Жолобом - парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що в с. Крилос.

Своїм духовним співом і глибокою молитвою хор прикрасив Божественну Літургію, а також виконав різні духовні твори та патріотичні пісні, які об'єднали серця та душі паломників та вірних української діаспори.

Незабутньою та сповненою вражень і духовного піднесення відбулася паломницька поїздка хору до Вічного міста Риму. Хор супроводжував своїм співом Божественні Літургії у цих містах. Глибокою молитвою, патріотичною піснею хористи об'єднали серця та душі як і паломників, так і вірних української діаспори.

Фінальним акордом цієї поїздки стали відвідини 4-х папських базилік, а також інших місць духовного центру. В одній із базилік, саме у Санта Марія Маджоре, паломники почули глибоку та наукову розповідь каноніка цієї базиліки Владики Іринея Білика.

Кульмінацією зустрічі стало виконання декількох творів та духовного гімну "Боже великий, Єдиний". Найкращі враження, спогади та емоції залишилися у кожного в серці.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Прочитано 851 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla