Понеділок, 27 листопада 2017 16:45

У Галицькій бібліотеці говорили про творчість і … мріяли

Цікава зустріч з нагоди Дня писемності відбулася у Галицькій районній бібліотеці. На ній були присутні бібліотекарі закладу Марія Венгрин, Галина Петраш, Богдана Кривоніс та інші, члени літературного об’єднання "Нащадки Митуси" та співробітники Національного заповідника "Давній Галич".

Атмосфера, яка панувала у прохолодній залі, насправді була теплою. Присутні говорили про значення книг у сучасному світі, про творчість і плани на майбутнє. А ще чи не кожен із присутніх ділився своїми мріями. Вони у кожного різні, але навіть виголошені вголос , мають право стати реальними.

Любов Бойко розповіла про вихід у світ своєї книги "Життя прекрасне" (Київ, видавництво "Ліра", 2017 р.). Іван Драбчук представив сигнальний примірник своєї нової книги "Зоря "Просвіти" над Галичем", а Марія Костик повідомила про підготовку ґрунтовного історичного видання "Король Данило". Поетеса із Бурштина Марія Букавин із рукописного зошита прочитала свої нові поезії, а бард Володимир Наконечний виконав під гітару кілька пісень на вірші місцевих авторів та свої власні. Журналіст Мар’ян Грінер поділився враженнями від прочитаного і почутого і побажав учасникам зустрічі нових творчих звершень.

Сподіваємось, що творча аура Галича і надалі надихатиме митців на створення нових поетичних, прозових та пісенних творів і подібні зустрічі будуть приносити задоволення не тільки присутнім на них, але матимуть ширший резонанс для розвою галицької культури.

Джерело: НЗ "Давній Галич", Іван ДРАБЧУК

Прочитано 438 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla