Четвер, 17 серпня 2017 10:57

Дітям без нагляду не місце на річці

202 українці загинуло на водоймах країни лише з початку серпня. Це майже у двічі більше, ніж за аналогічний період у минулому році. Однак, навіть така статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку.

До слова, як повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, лише за один день 16 серпня черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до купання в небезпечних місцях 12 дітей (вік 8-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому. Також проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 2 громадянами, які втратили контроль за своїми 2 малолітніми дітьми (вік 3-4 роки). Не допущено до риболовлі в небезпечному місці 3 дітей (вік 10-13 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому.

Рятувальники зазначають, що найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки стаються зазвичай через те, що дорослі залишають маленьких дітей без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.Прочитано 823 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla