Тема обрання головного лікаря Галицької центральної районної лікарні виявилась доволі "гарячою" для галичан, оскільки перетворилась більше у боротьбу політсил, ніж на визначення справді найперспективнішого менеджера та управлінця.

В продовження теми виборів головного лікаря Галицької ЦРЛ.

Як виявилося нині, колектив Галицької центральної районної лікарні обурений результатами голосування комісії з обрання кандидата на заміщення вакантної посади головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ».

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, о десятій годині ранку в приміщенні Галицької районної ради розпочалося засідання конкурсної комісії з обрання нової кандидатури на посаду головного лікаря Галицької центральної районної лікарні.

Декілька місяців назад у головного лікаря Галицької центральної районної лікарні Журавецького Любомира завершився термін дії трудового контракту.

26 червня в приміщенні Бурштинського енергетичного коледжу розпочало свою роботу спільне виїзне засідання постійних комісій Івано-Франківської обласної ради.

Ініціативна група «Об’єднання «вдячних» ДТЕК» звернулися до очільників району Миколи Поповича та Павла Андрусяка з питанням виділення коштів з екологічного фонду на проведення наукових досліджень стану навколишнього середовища Галицького району.

Все частіше навколо теми екології у Галицькому районі виникає багато загострень. Останнє, як ми вже повідомляли, у Галицькому районі масово загинули бджолородини.

Місто Галич втретє ініціює створення об’єднаної громади. 7 травня в рамках «Круглого столу з питань активізації добровільного об’єднання територіальних громад в потенційну Галицьку ОТГ», організованого Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», дискутували про перспективи та реальний формат громади.

7 травня 2018 року в м. Галичі, в приміщенні візит-центру, відбувся круглий стіл з питань активізації добровільного об’єднання територіальних громад в потенційну Галицьку ОТГ.

Головне управління статистики інформує, що у 2017 році в атмосферне повітря області потрапило 198,3 тис. тонн забруднюючих речовин, що на 0,8% більше, ніж роком раніше.

24 квітня у кімнаті депутата Галицької районної ради відбулася зустріч ініціативної групи "Об'єднання "вдячних" ДТЕК" з депутатом Івано-Франківської обласної ради Володимиром Магалем, котрий входить до постійної депутатської комісії з питань екології.

Під час засідань робочої групи активісти неодноразово ставили питання до представників БуТЕС, чи відомо їм про вплив на здоров’я населення і які захворювання може викликати діяльність даного підприємства. Нам ніяково знизували плечима у відповідь, нібито ніхто цим не цікавився. Та, як виявилось, нас вводили в оману, оскільки попередня ініціативна група ще у 2008 році вже піднімала дане питання. Тому стверджувати, що це нікого не цікавило – говорить про «щирість» намірів підприємства хоч щось змінювати.

Обласна рада звернулась до Кабінету Міністрів з проханням зберегти Галичу статус міста.

Підняття питання негативного впливу на довкілля Бурштинською ТЕС ініціативною групою «Об’єднання «вдячних» ДТЕК», після випадання чорного снігу на території Галицького району, спровокувало повернення до розгляду ще однієї проблеми – непомірне нарощення додаткових шарів золи, котре не «влізає» вже у жодні санітарні норми. Тому ми окремо зупинятимемося і на проблемі золовідвалу.

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я.

Нижче спробуємо надати галичанам усю необхідну інформацію для вибору лікаря та підписання декларації.

Другого березня в приміщенні Галицької райдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи по ДТЕК.

Не пройшло ще кількох місяців від часткового підняття тарифів на комунальні послуги (минулого року було піднято тарифи на водопостачання, водовідведення та тверді ТПВ), як директор КП "Галичводоканал" Любомир Нагірняк знову відвідав сесію міської ради з проханням підняти тарифи, аргументуючи підняттям цін, внаслідок чого підприємство надає послуги нижче собівартості.

Сьогодні в приміщенні Відділу освіти Галицької райдержадміністрації відбулася зустріч голів профспілок навчальних закладів району з Головою райдержадміністрації М. Б. Поповичем та заступником голови районної ради Л. І. Гордійчук.

jtemplate.ru - free extensions Joomla