Вівторок, 05 грудня 2017 23:30

У Галицькому районі представили нового керівника поліції

У трьох районах Івано-Франківщини сьогодні, 5 грудня, представили нових керівників поліції, у тому числі й у Галицькому.

Як повідомляє ГУНП, нових керівників особовому складу представляли заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області - начальник кримінальної поліції Ігор Бабюк та заступник начальника ГУНП в області – начальник слідчого управління Ігор Максимів.

Відділення поліції Галицького району очолив підполковник поліції Андрій Бойко, який до цього працював на посаді начальника Рогатинського ВП ГУНП. Представники місцевої влади - голова РДА Микола Попович та голова міської ради Орест Трачик пообіцяли свою підтримку в матеріально-технічному забезпеченні підрозділу, побажали йому успіхів у роботі та подарували ікону.

Заступники начальника ГУНП в області Ігор Бабюк та Ігор Максимів побажали новопризначеним керівникам відділень поліції успiшно виконувати службовi завдання, працювати задля безпеки i спокою людей, а також акцентували увагу на ефективній взаємодії із громадськістю, підвищенні рівня довіри населення до поліції та співпраці з місцевою владою.

Прочитано 1525 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla