Понеділок, 15 січня 2018 18:56

Затверджено порядок проведення реабілітації атовців

Постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. N 1057 Уряд затвердив Порядок проведення психологічної реабілітації учасників АТО.

Дещо раніше 12 липня 2017 р. Постановою № 497 також затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників АТО. 
В Постанові № 1057 прописана мета і завдання психологічної реабілітації, види послуг із психологічної реабілітації; порядок відбору суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації; організація направлення учасників АТО на психологічну реабілітацію; організація надання послуг із психологічної реабілітації та перелік документів, що супроводжують процес психологічної реабілітації на різних її етапах.


Документами передбачено, що послуги з психологічної реабілітації будуть надаватися шляхом укладання тристороннього договору між районним органом соціального захисту населення, учасником АТО та суб'єктом, що надає послуги із психологічної реабілітації. При цьому, де проходити реабілітацію можна буде обирати самостійно. 
Бюджетні кошти будуть спрямовуватись до районних органів соціального захисту населення для відшкодування вартості надання зазначених послуг, проживання та харчування в умовах стаціонару, витрат на оплату проїзду. Таким чином, актом визначено механізм використання коштів на проведення психологічної реабілітації учасників АТО, що дозволить збільшити кількість осіб, які зможуть пройти таку реабілітацію, та сприятиме відновленню психологічного стану та зміцненню їх особистісного та соціального статусу.

Прочитано 353 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla