Вівторок, 05 квітня 2016 12:16

А вибір Є?

Дарма, галичани, не ходите  на пленарні засідання галицької міської ради. Особливо варто було б завітати на останнє, 31 березня.

Ще на початку роботи депутатського корпусу сьомого скликання втретє обраний мер міста звернувся до депутатів із проханням відкласти свої партійні амбіції у бік задля мирної та плідної роботи. То вже було давно, повертатися не будемо. Але проголошено це було - факт.

Та на засіданні 31 березня партійність все ж таки вілізла боком, коли завітав В. Костишин.

Вже звичною справою стало те, що розприділення коштів викликає довгі обговорення серед депутатів, не зважаючи на те, що бюджетна комісія рекомендує голосувати "за". Але справа в тому, що комісія несе лише рекомендаційний характер, а тому слуги народу можуть і не погодитися з рішенням комісії.

Тепер ближче до справи.

Каменем спотикання став ремонт приміщення міської ради сумою майже 200 тисяч гривень (кошторис передбачався на 240 тисяч, та з метою уникнути класифікації ремонту як капітального будівництва, проведення конкурсу між підрядчиками і подальших перевірок міська рада діє за звичними схемами). Але уся сіль була в тім, що проголосувати "проти" слуги народу вже ніби не могли, бо ремонтні роботи розпочалися до засідання, платіжки пішли, аванс пішов. Мер почав вмовляти депутатів не зупиняти роботу, бо "час не чекає". Та цього не вистачило  і рішення не було прийнято. Далі пішли знову вмовляння, дорікання в тому, що зупиняється робота міської ради, тощо, але і вдруге рішення не проходить. Ключовим моментом під час голосування стало те, що певні депутати з тієї ж бюджетної комісії голосували "проти". Та недовго. Варто було п. Костишину оголосити перерву, фракція БЮТ вийшла на "порадитися", а за ними вийшов і мер міста. 

У цей момент інші депутати не витримали і пішли за ними - відчиняються двері, а там про щось йде мова. Про що нам не відомо, але п. Трачик божився, що ніяких ультиматумів не приймав, ніхто ніким не маніпулював. Та чомусь після того "за" голосували ті бютівці, котрі спочатку були "проти". Що змінилося - знає п. Костишин.

"Був інтерес, це політика, Аріна", - задоволено відповів голова БЮТ в районі депутату міської ради.

Можливо це і політика, але ж куди подівалося прохання мера відкласти партійність у бік? І чому маленьке містечко і якісь 200 тисяч гривень стали приводом прийти самому голові партії, як наглядачеві за своїми, аби голосували за сигналами "згори"? 

Як на мене, то це смішно і банально обвести навколо пальця, в першу чергу, самого себе. Оскільки нам всім потім тут жити далі...

А.С.

Прочитано 944 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla