Неділя, 24 квітня 2016 15:10

Депутати від УКРОПу продовжують здобувати нові знання

За підсумками виборів депутатів місцевих рад 2015 року політична партія УКРОП здобула 112 мандатів в Івано-Франківській області і ввійшла в усі районні, міські та обласну ради. В Галицькому районі теж показали непогані результати – 5 районних депутатів, 5 міських та 1 сільської ради.

Виборці виявили довіру і висловили підтримку молодій партії, адже серед кандидатів були громадські активісти, волонтери, майданівці та бійці АТО – люди, які вперше йшли в політику, аби мати можливість будувати таку державу, яку вони відстоювали під час Революції Гідності і в зоні бойових дій.

Для того, щоб новообрані депутати і громадські активісти краще знали свої права і можливості, обласна організація партії вирішила організувати для них навчальний семінар.

Отож 22 квітня в конференц-залі готелю «Станіславів» відбулося навчання для більш, ніж сотні депутатів усіх рівнів нашої області та громадських активістів.

Відкрив навчання голова обласної організації партії Микола Палійчук, який розповів про перспективи розвитку УКРОПу і про можливості ефективної діяльності депутатів місцевого рівня, а трохи згодом, вже як голова бюджетної комісії обласної ради, проаналізував виконання дохідної та видаткової частини обласного бюджету.

З практичною реалізацією законодавчих норм депутатами місцевих рад ознайомив громадський діяч, адвокат Тарас Парфан.

На запрошення обласної організації УКРОПу на семінар завітали директор департаменту організаційно-методичного забезпечення депутатів місцевих рад Секретаріату партії УКРОП Ірина Синявська та заступник директора департаменту Марія Білінська. Вони розповіли про публічну політику місцевого самоврядування, правові аспекти діяльності депутатів місцевих рад та інструменти роботи депутатів.

Найбільше всіх присутніх зацікавила тема формування місцевих бюджетів та особливостей бюджетного фінансування в умовах децентралізації, з якою ознайомив експерт Київського інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

Учасники семінару ознайомилися з повноваженнями, правами та обов‘язками, які мають депутати місцевих рад, дізналися про форми і методи роботи з виборцями та в органах місцевого самоврядування, мали можливість обговорити всі аспекти процесу децентралізації в Україні та зміненого порядку формування бюджетів всіх рівнів.
Депутати місцевих рад та активісти партії УКРОП висловили прохання, щоб подібні семінари відбувалися якомога частіше, оскільки це допоможе їм організувати свою діяльність на місцях більш ефективніше.

Прес-служба "УКРОП"

Прочитано 763 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla