Вівторок, 23 січня 2018 19:19

Марко Бойчук виборов срібло на італійському ринзі

Галичани посіли призові місця в змаганнях з кікбоксингу в Італії.

Кубок Європи з кікбоксингу ВАКО проходив в Італії 19-21 січня. Цього разу участь у змаганнях взяло понад 1000 учасників з 18 країн.

З України від Івано-Франківської області виступав клуб ДЮСШ №1 "Solovey team", члени якого вибороли: 2 золоті, 7 срібних і 3 бронзові медалі.

Серед них був і наш галичанин Марко Бойчук, який виступав у ваговій категорії 74 кг, у розділі Поінт-Файтинг.

Перший бій з італійцем Марко виграв, так би мовити, "в суху": 10-0. У спарингу проти спортсмена з Ліхтенштейну галичанину вдалося виграти з рахунком 7:3. Але, на жаль, вже в самому фіналі Марко поступився італійцю з рахунком 3:5. Тож в результаті отримав заслужене "срібло".

Та загалом учасники залишилися задоволеними від рівня організації заходу такого масштабу та дружньої атмосфери між спортсменами.

Що ж, а ми вітаємо наших спортсменів, як стали призерами на міжнародному ринзі.