Вівторок, 20 лютого 2018 12:35

Галичани-важкоатлети вибороли вісім медалей на чемпіонаті області

Минулого тижня в місті Коломия важкоатлети змагались за кубок Івано-Франківської області.

Команда ДЮСШ «Колос» також приймала участь у цих змаганнях. Переможці, традиційно, визначались у кожній ваговій категорії за сумою двох вправ (ривок + поштовх).

У підсумку команда привезла до рідного міста вісім нагород. Золото для нашого району виборов Назар Павленчук (2004 р.н., сума 92 кг) у вазі до 56 кг. У той же час наші атлети вибороли сім срібних нагород. Зокрема, на другу сходинку п'єдесталу підіймалися: Ольга Гурик (вага - 53 кг, сума - 60 кг), Андрій Сербин (вага - 62 кг, сума - 140 кг), Микола Музика (вага – 77 кг, сума – 206 кг), Роман Човган (вага – 85 кг, сума – 245 кг), Микола Медвідь (вага – 94 кг, сума 250 кг), Петро Салига (вага - 105 кг, сума 245 кг).

До речі, Микола Музика, Роман Човган, Петро Салига виконали норми перших дорослих розрядів, а Роману Човгану не вистачило 20 кг до суми, щоб виконати норму кандидата в майстри спорту України.

Переможців і призерів нагороджено грамотами Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації. У підсумку команда Галицької ДЮСШ «Колос» зайняла третє загальнокомандне місце.