Неділя, 25 березня 2018 23:26

ФК "Галич" здобув свій перший кубок у 2018

Галичани здобули перемогу у весняному турнірі з футболу "Кубок Підгір'я".

Воротар - це половина команди. А його впевнена гра у вирішальних епізодах часто допомагає перемогти. Саме в серії вирішальних ударів бездоганно відіграв голкіпер галичан досвідчений Михайло Макогон, який парирував три удари "з точки". Завдяки чому ФК "Галич" здолав "Колос Городенківщини" у серії післяматчевих пенальті.

ФК "Колос Городенківщини" (Городенка) - ФК "Галич" (Галич) - 1:1, пенальті - 1:3
Кубок Підгір'я-2018. Фінал
25 березня, Івано-Франківськ, стадіон "Хет-Трик Арена".

Обидві команди дуже жваво розпочали гру. Вже на 2-ій хвилині нападник галичан Роман Барчук мав чудову нагоду відкрити рахунок. Змістившись із флангу в центр штрафного майданчика нападник пробив, але в нижній кут воріт противника не влучив. Підопічні Яцурака відповіли штрафним з лівого флангу.

Так, на зустрічних курсах команди і провели першу половину матчу. Ніхто не відсиджувався в обороні. Гра подобалася вболівальникам, яких, до речі, зібралося чимало на стадіоні.

Другий тайм активніше розпочали номінальні господарі поєдинку. Футболісти ФК "Колос Городенківщини" в перші 10 хвилин по перерві заробили декілька потенційно небезпечних штрафних та кутових на підступах до карного майданчика галичан. Однак, витиснути з них максимум не вдалося.

А от підопічні Андрія Нестерука одну із своїх нагод реалізували. Атака по правому флангу завершилася влучним ударом, який надзвичайно порадував ліву частину трибуни, де розмістилися вболівальники із Галича.

Пропустивши гол, в атаку кинулися вже противники галичан. У команди Яцурака не було вибору. За заключні 30 хвилин потрібно було відігратися. ФК "Колос Городенківщини" створював нагоди, одну з яких все ж вдалося реалізувати. Партнери вивели Олександра Кіцака на побачання із Макогоном і нападник не схибив, перегравши голкіпера.

Рахунок стає 1:1 за 10 хвилин до закінчення основного часу і в обидвох команд ще були нагоди вирвати перемогу, не очікуючи на післяматчеву лотерею. Та глядачі, які зібралися на Хет-Трик Арені, таки побачили пенальті.

Ось тут і відіграв ключову роль досвід Михайла Макогона. Галичани перший пенальті не забили. Значно вище воріт пробив Барчук. Та виправив ситуацію досвідчений кіпер, який потягнув два поспіль удари. Також Макогон взяв і заключний удар при рахунку 3:1 на користь підопічних Нестерука.

Таким чином команда із Галича вдруге в історії турніру стає володарем "Кубка Підгір'я". Обидва фіналісти справили хороше враження. Вже за тиждень поновлюються змагання в обласному чемпіонаті, де ці ж клуби ведуть боротьбу за медалі.

Джерело:sport.if.ua