Вівторок, 27 березня 2018 00:23

У чемпіонаті Івано-Франківської області з важкої атлетики галичани посіли почесне друге місце

24-25 березня 2018 року у м. Калуші відбувся чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків і дівчат до 15 років з важкої атлетики.

Участь у чемпіонаті взяли і галичани при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації. Переможці, традиційно, визначились у кожній вагові категорії за сумою двох вправ – ривок + поштовх.

У підсумку галичани привезли додому "золото", "срібло" і "бронзу". Так, "золото" у вазі 45кг виборов Назар Павленчук (сума 95 кг), а у вазі 42 кг рівних не було Андрію Сербину, який в сумі набрав 133 кг.

У той же час наші атлети вибороли ще й шість срібних нагород. Зокрема, на другу сходинку п’єдесталу піднялися Вікторія Чорній (вага 32 кг, сума - 27 кг), Вікторія Гута (вага 44 кг, сума - 39 кг), Наталія Гурик (вага 58 кг, сума - 59 кг), Олег Адамович (вага 38 кг, сума - 58 кг), Богдан Мислюк (вага 50 кг, сума - 62 кг), Мар'ян Салига (вага 62 кг, сума - 125 кг).

Шість бронзових нагород вибороли: Тетяна Малик (вага 44 кг, сума - 39 кг), Оксана Сербин (вага 58 кг, сума - 46 кг), Олег Клочанюк (вага 41 кг, сума - 85 кг), Володимир Третяк (вага 45 кг, сума - 85 кг), Дмитро Громак (вага 56 кг, сума - 341 кг), Михайло Сабецький (вага 62 кг, сума - 85 кг).

Переможці та призери чемпіонату нагороджені грамотами управління спорту обласної державної адміністрації.

У загальному підсумку команда наших атлетів посіла друге загальнокомандне місце. З чим вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!

Джерело: Галицька РДА