Понеділок, 21 травня 2018 09:44

Галицько-бурштинське дербi завершилось перемогою галичан

Галицько-бурштинське дербі вiдбулось досить напружено та насичено. Вже в дебюті поєдинку гравцю бурштинської команди Максиму Бесазi в боротьбi завдали травми носа, вiд чого той не змiг продовжити поєдинок та покинув поле, довго чекаючи на карету швидкої допомоги.

Уже з цього моменту стало зрозуміло, що футбол буде проходити в напруженій боротьбі суперників. Але не за боротьбою одною мали шанс спостерігати глядачі на трибунах. Уже на 14 хвилині, після розкішноï передачi Iвана Легкого, головний бомбардир галичан та й, взагалі, чемпіонату області Роман Барчук вiдкриває рахунок у матчі. Однак, уже на 25 хвилині Iгор Цимбалістий відновлює паритет, тож на перерву команди пішли з однаковим рахунком 1-1.

Другий тайм розпочався жвавіше галичанами, якими на 51 хвилині вдалось забити м’яч, знову ж таки Романом Барчуком, який записує на свій рахунок дубль. Та бурштинці вперто не хотіли здаватись у принциповому матчі для обох команд і на 73 хвилині, через помилку захисника, зрівнюють рахунок зусиллями того ж Ігоря Цимбалістого. Але дербі є дербі - за шаленої підтримки вболівальників футбольний клуб "Галич" на 89 хвилин" матчу, після подачі зi стандарту Iгоря Кушецького та влучного удару головою Романа Барчука, вириває перемогу над надпринциповим суперником з Бурштина та дарує шаленi емоцiï та атмосферу на території споркомплексу "Колос".

ФК "Галич" – НФК "Бурштин" - 3:2 (Голи: Барчук 14, 51, 89 - Цимбалістий 25, 73).