Середа, 19 вересня 2018 08:34

Наша землячка виборола медаль на змаганнях у Римі

З 30 липня по 5 серпня в Римі змагалися найсильніші юніори Європи в рамках континентальної першості з греко-римської, вільної та жіночої боротьби.

Збірна України в даних змаганнях посіла високе ІІ місце. Першою «бронзу» здобула Христина Зоряна Демко. Далі «срібло» команді принесла Тетяна Ріжко. Красивою боротьбою потішила нас Аліна Рудницька Левицька - «бронза». І ще одна медаль буквально вислизнула із рук Ірини Пасічник (76), яка достойно відборолась у малому фіналі проти росіянки Ельміри Халаєвої, яка в кожному епізоді на якихось двійку секунд випереджала нашу борчиню. Тим не менше українка не опускала рук і продовжувала атакувати!

Хочемо відзначити, що одною з призерок була жителька с. Дем’янів Галицького району, вихованка Галицької ДЮСШ Аліна Левицька-Рудніцька, яка проявила високу спортивну майстерність, витривалість і виборола бронзову медаль. Це вже друга бронзова нагорода Аліни в змаганнях такого рангу.

18-23 вересня в м. Трнаві (Словаччина) Аліна братиме участь в першості світу серед юніорів з вільної боротьби і змагатиметься на нагороди найвищого ґатунку.