Понеділок, 01 жовтня 2018 23:28

Галичани знову грають в нічию

Сьогодні галичанам та гостям міста вдалось побачили запеклу боротьбу команд ФК "Карпати" та ФК "Рочин" (1:1).

Вже з перших хвилин після свистка арбітра розпочалась цікава гра. Перевагу отримували то одна, то інша команда. Суперники вперто атакували ворота Михайла Макогона, проте підопічні Андрія Нестерука давали хороший відпір.

У першому таймі команди обмінялися небезпечними моментами. Завдяки головій передачі Назара Гуменюка, гол у ворота ФК "Рочин" вдалось забити другому номеру Богдану Кримінському.

Другий тайм видався більш насиченим на події. По перерві "Розчину" вдалось скоротити відставання та зрівняти рахунок. Галичани не засиджувалися в обороні та відповідали рішучими діями. Так, небезпечний удар вище воріт наніс Ярослав Кицька. В одній із атак наприкінці матчу галицькі футболісти заробили право на кутовий удар, але й тут забити ще один гол не вдалось. Відтак матч завершився з рахунком 1:1.

Своїми враженнями про гру поділився автор голу Богдан Кримінський: "Хотілось, звісно, перемоги. Для цього команда доклала чималих зусиль, але маємо те, що маємо. Що ж до суперників, то вони зіграли достойно і залишили після себе хороші враження".

Нагадуємо, що ФК "Карпати" залишаються єдиною командою, яка ще не зазнавала поразки. Галичани зберегли за собою першу сходинку турнірної таблиці, але ділять її з ФК "Малинськ" (Рівненська область).