Вівторок, 02 жовтня 2018 00:01

НФК "Бурштин" отримав поразку

"Прикарпаття-Тепловик" на вихідних святкував свою другу поспіль перемогу - підопічні Петра Русака влаштували розгром НФК "Бурштин".

Перший тайм звітної зустрічі пройшов у позиційній боротьбі, а суперникам вдалось відзначитись лише раз - один з лідерів юнацької складу франківців Андрій Хома забив дебютний м'яч в дорослому чемпіонаті області. Одразу ж по перерві Павло Семенюк подвоїв перевагу господарів поля - 2:0. На екваторі другого тайму Семенюк оформив дубль і фактично зняв всі питання щодо майбутнього переможця - 3:0. Попри те, підопічні Петра Русака не збавили оберти і відзначились ще двічі зусиллями Олександра Солдатенка та Владислава Феліповича.

"Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ) - НФК "Бурштин" - 5:0 (1:0)

Чемпіонат області, 7-й тур. 30 вересня. Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", 16:00. 300 глядачів. +15 С.

Голи: Хома, 25, Семенюк, 46, 61, Феліпович, 81, Солдатенко, 84.

"Прикарпаття-Тепловик": Петрик, Новицький, Секрета, Феліпович, Пархуць, Проців (Іванців, 68), Солдатенко, Семенюк, Хома (Остапчук, 77), Медвідь (Павлюк, 82), Фарина (Н. Лесів, 73). Запасні: Жиляк, Бичків, Гудемнюк. Головний тренер: Петро Русак.

"Бурштин": Чеботарь, Деренюк, Вістовський (Федуншин, 86), Британ, Теліховський, Прокіпчук (Леник, 79), Рубинець (Захар, 26), Хижий, Лялюк (Музика, 58), Воробець, Товстий. Запасні: Сапій, Слива. Головний тренер: Віталій Федунків.

Попередження: Медвідь, 63 - Теліховський, 78.

Джерело: sport.if.ua