Понеділок, 29 жовтня 2018 09:30

Чим завершився для галичан виїзд на Рівненщину?

У неділю 28 жовтня на футбольний клуб "Карпати" з м. Галич чекав непростий виїзд.

У рамках Чемпіонату України серед аматорів учора галицькі "Карпати" їздили за 400 кілометрів від рідного стадіону до села Малинськ, що на Рівненщині, до однойменного футбольного клубу «Малинськ»!

Матч розпочався за похмурої погоди. Галичани на початку створили декілька моментів біля воріт суперника, які, на жаль, не змогли реалізувати. Опісля ініціативу перебрали господарі поля, в результаті чого голкіперу гостей Макогону довелось декілька раз рятувати команду. Але Михайло був безсилий, коли на 20 хвилині Савицький все-таки відкрив рахунок. Після пропущеного гола галичани намагались відігратись, але господарі на 30 хвилині першого тайму вибігли в контратаку, під час котрої кращий бомбардир Малинський та Корольчук забивають з флангового прострілу в ворота Макогона. З рахунком 2-0 пішли на перерву команди.

У другому таймі галичани вийшли з великим бажанням переламати хід зустрічі. Але ситуація погіршилася вилученням з поля Тараса Томина через другу жовту картку. Галичани, залишившись у меншості, продовжували створювати моменти, але надійна оборона суперника не дозволила змінити рахунок у матчі.

Отже, вчорашнє протистояння закінчилося першою у поточному сезоні поразкою галицьких «Карпат», яка все ж дозволяє зберегти першу сходинку в турнірній таблиці Чемпіонату України серед аматорських колективів у групі 1.