Вівторок, 06 листопада 2018 21:44

У Бурштині відбувся зональний зліт-змагання гуртківців туризму і краєзнавства

2-3 листопада на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу відбувся зональний зліт-змагання гуртківців Галицької філії обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Учасниками зльоту стали гуртківці Бабухівського НВК (керівник Хом'як О.Л.), Рогатинської СЗОШ №1 (Доронюк Л.Б.), Верхньолипицької ЗОШ (Куйбіда М.М.), Задністрянської ЗОШ (Возняк В.С.), Жалиборівського НВК (Румак В.Б.) та Бурштинського ТЕК (Робур І.С.).

Разом з командою Рогатинської СЗОШ №1 на зльоті був присутній волонтер американського урядового агентства "Корпус миру" Андреас Родрігес, який виявив великий інтерес до даного заходу та приймав участь у деяких конкурсах.

Програма зльоту складалась з краєзнавчого та туристичного блоків. Згідно програми було проведено наступні заходи:

02.11.2018

- Відкриття зльоту.

- Візитка команд.

Кожна команда представила свій гурток, основні напрямки роботи, досягнення.

- Краєзнавча вікторина на історичну та географічну тематику.

За результатами вікторини перше місце зайняла команда Рогатинської СЗОШ №1, друге місце – гуртківці Жалиборівського НВК, третє місце розділили команди Задністрянської ЗОШ та Верхньолипицької ЗОШ.

- Майстер-клас з в’язання туристичних вузлів.

- Показ туристської техніки подолання перешкод.

03.11.2018

- Змагання з техніки пішохідного туризму на дистанції смуга перешкод (зв'язки).

Перше місце зайняли Михайлишин Тетяна та Лопацький Зиновій (Задністрянська ЗОШ), друге місце - Микита Марта та  Потопляк Назар (Бабухівський НВК), третє місце -  Димкар Адріана та Пришляк Вікторія (Бабухівський НВК).

- Конкурс "В’язання туристичних вузлів".

Перше місце – Мельник Максим (Задністрянська ЗОШ), друге  місце – Крук Віра (Задністрянська ЗОШ), третє місце – Драгун Тарас  (Бурштинський ТЕК).

- Конкурс "Розкладання намету".

Перше місце – Пунько Тарас та Муха Вікторія (Бабухівський НВК) друге місце Дубський Віталій та Родрігес Андреас (Рогатинська СЗОШ №1) третє місце – Драгун Тара та Бажора Леонід (Бурштинський ТЕК).

- Конкурс "Підйом по скельній ділянці".

Серед юнаків перше місце здобув Лопацький Зиновій (Задністрянська ЗОШ) другим став Осташ Петро третім Куйбіда Роман (обидва Верхньолипицька ЗОШ).

Серед дівчат перемогу здобула Пришляк Вікторія (Бабухівський НВК), другою стала Михайлишин Тетяна (Задністрянська ЗОШ) третьою - наймолодша учасниця зльоту Димкар Адріана (Бабухівський НВК).

- Закриття зльоту.

Усіх переможців та призерів змагань, вікторин та конкурсів було нагороджено грамотами.

В. Возняк

Прочитано 176 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla