Четвер, 11 травня 2017 09:28

Перемогою вапнярів і зламаною ногою - так закінчилась перша зустріч ФК "Гал-Вапно" та ФК "Буршин"

У наднапруженому першому пiвфiнальному поєдинку ФК "Гал-Вапно" мiнiмально перемагає ФК "Бурштин" з рахунком 1:0!

Це був матч, який за статусом має право називатися дербi, так як змагалось два сусiднiх мiста на спорткомлексі в Галичi. Зꞌïхалися вболівальники з усього району!

З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що нас очiкує напружене протистояння. Бурштинцi зустрiчали галичан жорстоко, не даючи грати в комбiнацiйний футбол, хоча вапнярі все ж створили декiлька небезпечних моментiв бiля ворiт Бендера. Але всi удари пройшли поруч зi стiйкою, тож на перерву команди пiшли з нульовим рахунком!

В другому таймi напруга зростала. Тренер галичан Андрiй Нестерук, провiвши ряд замiн, щоб освiжити атакуючу лiнiю, знав кого випускати. Адже обидва гравці Седов та Конкольняк, які вийшли на заміну, взяли безпосередню участь у забитому довгоочікуваному мꞌячi Вовчука.

Пiсля пропущеного гола бурштинцi почали, говорячи мовою футбольних сленгiв, рубати галичан так, що пiсля пiдкату ззаду на 89 хвилині Ярослав Деренюк отримав другу жовту та по кинув поле Але на цьому вилучення та неприємнi моменти гри ще не завершились. Суперники вапнярів продовжували жорстоко грати. В результаті жахливого iгрового зiткнення була зламана нога гравцю НФК "БУРШТИН". Суддя предꞌявив червону картку Ярославу Конкольняку, чим видалив його з поля!

Футболісту бурштинцiв адмiнiстрацiя та гравцi команди "Гал-Вапно" бажають як найшвидшого одужання та повернення на поле!

Усiх небайдужих запрошуємо на матч-вiдповiдь до Бурштина 17 травня о 17.00.

Вболiвальникам дякуємо за пiдтримку, а кубок Галичу!

O.F.

Прочитано 1169 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla