Понеділок, 02 жовтня 2017 23:19

Чемпіонат області з футболу у Бурштині завершився нічиєю

У Бурштині відбувся 8-й тур чемпіонату області з футболу між командами НФК "Бурштин" та ФК "Галич".

Команди розпочали гру жваво, однак без серйозних моментів біля воріт суперників.  У першому таймі команда ФК "Галич" виглядала швидшою і агресивнішою, але господарі впевнено оборонялись і контролювали гру. У другому таймі Бурштин дещо активізувався, проте жодного голу так і не було забито. В результаті – бойова нічия 0-0.

Склад НФК "Бурштин": Бендер А., Деренюк Я., Воробець Т., Тітунін А., Кукурудз А., Пштир Р. (Британ В.), Чернов А., Николишин Т., Федорюк О., Руснак Р., Ступніцький В.

Запасні: Головінський Л., Веренка В., Мазур А., Леник М., Вітовський М.

Головний тренер: Рудницький В.

Склад ФК "Галич": Макогон М., Вовчук Ю., Вовчук Я., Кащій М., Кицька Я., Курташ Р., Лазорик М., Легкий І., Томин Т., Третяк Р.,Турчанський В.

Запасні: Третяк І., Федорняк О., Якібчук П., Гребінський І.

Головний тренер: Неструк А.