Вівторок, 17 жовтня 2017 21:26

Турнір з міні-футболу серед ветеранів у Галичі

14 жовтня 2017 року на стадіоні "Колос" м. Галича відбувся районний турнір з міні -утболу серед ветеранів, присвячений Дню захисника Вітчизни та 75-й річниці створення УПА.

В змаганнях взяли участь ветеранські команди з м. Галича, с. Дубівці, с. Бовшів та с. Комарів, які продемонстрували, що вік аж ніяк не впливає на техніку володіння м’ячем і захоплюючу гру на футбольному полі.

Учасників турніру привітали міський голова м. Галича Орест Трачик, голова Галицької районної організації спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайло Вітовський, голова районної федерації футболу Іван Бабій.

В результаті надзвичайно емоційно-напруженої боротьби І місце здобула команда ветеранів м. Галича, ІІ- с. Бовшів, ІІІ – с. Дубівці. Кращим воротарем турніру визнаний Сергій Козак (с. Комарів), а кращим нападником – Дмитро Данилюк (с. Комарів).

Переможців змагань нагородили кубком і медалями депутати обласної та районної рад Володимир Магаль та Ярослав Бартків.

Подібні заходи проводяться для популяризації спорту та здорового способу життя. Адже у будь - якому віці можна і потрібно займатися спортом. І це доводять наші ветерани, яким до речі декому по 60 років.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 601 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla