Субота, 08 квітня 2017 12:07

Допомога до Великодня

Чергову допомогу відправили сьогодні вранці, 8 квітня, на схід наші волонтери. Завантаживши повну машину продуктів, засобів гігієни, одягу, ліків вони вирушили в дорогу. Вже традиційно в дорогу благословив волонтерів о. Любомир з Коростовичів.

Частину продуктів передали від нашої діаспори – Армія SOS Мурсія Іспанія, а решту зібрали наші галичани. Зі Снятина передали муку. Галицькі газдиньки напекли смаколиків та наліпили вареників, і все це несподівано у такій кількості, що довелось шукати величезну морозильну камеру, куди б їх можна було б поставити до відправки. Громада с. Коростовичі вже не вперше накрутила тушонок. Пластуни передали маскувальну сітку. А вартісно найдорожчим був так необхідний бійцям тепловізор, котрий допомогла придбати наша землячка з Ірландії.

Волонтери та бійці дуже вдячні за допомогу, котрі люди завжди готові надати. Увесь вантаж завтра буде у наших захисників Української добровольчої армії та у лікарні ім. Мєчнікова, де лікуються поранені. До речі, медикаменти також передали волонтери з діаспори Італії та Армії SOS.

Велике спасибі усім, хто своєю працею чи коштами долучився до цієї доброї справи!

Подальший звіт від волонтерів згодом.

Прочитано 670 раз
  • Увійдіть, щоб залишити коментар
    jtemplate.ru - free extensions Joomla