Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Міфи і реальність навчання за кордоном. «Ловлю синицю не бачу лелеку»

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 317
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

Наша держава з давніх-давен славиться вільними і мужніми, працьовитими і добрими, сильними і самостійними українцями, які шанують традиції, звичаї та обряди.

Головним фактором процвітання нашої держави є свідома, патріотично налаштована молодь, частина якої щороку поповнює лави свідомих українців, науково-педагогічних працівників, державних службовців, юристів, політтехнологів та ін. І саме нова українська генерація коректуватиме закони, змінюватиме і вдосконалюватиме суспільне життя та етико-моральні засади і розбудовуватиме соборну Україну.

Зазвичай українські студенти є важливим джерелом заробітку для університетів та навіть цілих країн. Наприклад, саме так є в Україні, де вартість навчання для іноземних студентів є набагато вищою, ніж контрактне навчання для українців. Тож, попри поширене уявлення, найчастіше українці платять за своє навчання за кордоном зі своєї кишені. Загалом за найбільш оптимістичними розрахунками безкоштовно за кордоном навчається не більше чверті українських громадян. Все частіше в студентському колі звучать фрази: «ні, він зараз закордоном вчиться, працює», «вона переїхала». І все частіше молоді люди ведуться на обіцянки безкоштовного навчання, перспектив, робочих місць в реалі виходить зовсім інше. Більше 40 тисяч студентів які наразі навчаються у Польщі з них тільки 2 тисячі що отримують стипендію.

Останні три роки це студенти, які приїжджають і кажуть, мовляв, ми не знаємо мови, хочемо вчитися безплатно, хочемо отримувати стипендію, все нам дайте, бо ви Євросоюз і ви нам «винні». Мене це засмучує і нервує. Ми працюємо і платимо податки. На жаль, ті наші земляки, які приїжджають зараз, однією ситуацією вміють зруйнувати цей позитивний приклад працьовитого та компетентного українця.

Зараз дуже багато конфліктних ситуацій і, на жаль, українські студенти в них беруть участь. Багато з них не хочуть вчити мову, бо наших студентів вже так багато, що вони просто тримаються в своїх гетто (знімають квартири разом, говорять лише українською, проводять час лише з українцями, на пари ходять разом, додому їздять разом). На іспитах «вмикають» сльози й кажуть, що в них мовний бар’єр. Викладачі ставляться до них якось спеціально, та вимоги відрізняються від решти студентів. «Вікторія Герун - лучанка, яка вже п’ять років працює над проектом «Studyin Lublin» 

Втім студентам які навчатимуться закордоном прийдеться зіштовхнутися із мовним бар’єром, стереотипами щодо українців, як на кшталт  «В основному це п’яниці, дешева робоча сила. Я зустріла багатьох людей, тому я не дуже доброї думки про українців» - мешканці Варшави.

Очікуючи більш якісне навчання закордоном, нехтують можливостями навчатись в  інститутах із міжнародним взірцем, які дають українським студентам отримати диплом європейського зразка.

Необхідно пам'ятати, що жоден диплом державного вищого навчального закладу Польщі не допоможе швидко влаштується на перспективну роботу українцю, так як в пріоритеті громадяни Польщі.

Основними із недоліків навчання студентів закордоном:

- комунікативні бар’єри.

- інші правила, люди, менталітет, традиції, мова т.д.

- процес вступу в рази складніше і більш тривалий,

- через величезної кількості студентів практично виключена можливість враховувати індивідуальні особливості учнів;

- незважаючи на можливість претендувати на бюджетне місце, вимоги в державних закладах вищої освіти завищені;

- найчастіше матеріально-технічна база поступається приватним університетам.

- ризик в особистому плані. Якщо ви їдете за кордон, а в Україні залишається сім’я, кохана людина, близькі люди. Ваша відсутність може змінити докорінно ваше життя.

- пошуки роботи після навчання

- упереджене ставлення.

- дорого вартісне навчання, проживання.

- не всі злочинні дії повідомляються в правоохоронні органи.

Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття, що набуває особливого, піднесеного значення. Саме правильне виховання національних почуттів і патріотизму за допомогою відповідних заходів, історичної освіти, святкування визначних подій, популяризації національних міфів та символів; участі в різноманітних громадських акціях патріотичного змісту є одним із основних засобів згуртування української нації. На даний час ми всі повинні чітко зрозуміти, що національно-патріотичне виховання молоді повинно починатися з раннього дитинства.

Зважаючи на вище наведенні факти кожна молода українська людина поважаюча свою державу має безліч можливостей реалізувати себе в своїй сім’ї, державі, батьківщині.

 

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Четвер, 26 травня 2022

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x