Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Найкращі ВНЗ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ які допоможуть знайти ваше покликання

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 383
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

b2ap3_thumbnail_230426688_112340977813779_1039912998941479160_n.jpgb2ap3_thumbnail_232026408_112340971147113_3281736846229460128_n.jpg

3 серпня 2021 року закінчилась вступна кампанія для випускників 9-х класів закладів середньої освіти Прикарпаття.

Підводячи підсумки, можна сказати, що цього року значно збільшилась чисельність абітурієнтів, які подавали заяви на вступ до закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Цього року ці заклади були перейменовані у "фахові коледжі", в яких учні отримують фахову вищу освіту і здобувають ОКР - "Фаховий молодший бакалавр".

Серед коледжів, які вже кілька років поспіль є незмінними лідерами в рейтингу за підсумками вступної кампанії, виділяються: Івано-Франківський коледж державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу та Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу».

Рейтинг складений таким чином, що враховуються кількість ліцензійних місць, кількість учнів, які поступили на І курс та їх середній бал, відсоток виконання ліцензійного обсягу. 

З рейтингу можна побачити, що найбільша кількість випускників 9 класів будуть навчатися у Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу, найкращих учнів з найвищим середнім балом отримає Фаховий коледж електронних приладів, а найкраще заповнення ліцензійних місць є у Івано-Франківському коледжі державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Даний рейтинг стане в пригоді випускникам 2022 року, які ще не визначилися з вибором майбутнього вищого навчального  закладу.

Майбутні випусники! Обирайте наші вузи, а не закордонні, там дорого і некомфортно. Всьго вам найкращого!

 

 

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Четвер, 26 травня 2022

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x