Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
  • Категорії
    Категорії Перелік категорій цього блогу.
  • Теги
    Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
  • Спільні блоги
    Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
  • Увійти
    Увійти Форма входу

Навчання за кордоном – гарна казка або жорстока реальність?

Додано у в Різне
  • Розмір шрифту: Більше Менше
  • Переглядів: 409
  • 0 коментарів
  • Підписатися на цей запис

На сьогоднішній день все більше майбутніх випускників, і дорослої частини населення замислюються над можливістю навчання та роботи за кордоном. На думку більшості, така перспектива несе в собі тільки позитивні моменти. А саме: дозволяє набратися досвіду, підтягнути рівень іноземної мови, завести безліч цікавих знайомств і, звичайно ж, заробити «великі» гроші. Але чи так це насправді?

У народі є дуже правдиве і корисне прислів’я: «Добре там, де нас не має». Дуже шкода, що наше сучасне суспільство про неї незавжди згадує. Безумовно, плюси навчаня та працевлаштування за кордоном дійсно є. Крім того, працівник, отримавши значний досвід за кордоном, повернувшись на батьківщину може, з легкістю зацікавити рекрутера великої компанії на стільки, що той його «відірве з руками і ногами». Чому? Все просто. Людина, яка пропрацювала якийсь час в іноземних компаніях, вже навчився правильно себе резюмувати і представляти перед суспільством в кращому світлі. У свою чергу, цього навчає менталітет в зарубіжних країнах.

Багато молодих фахівців мріють покинути «не ласкаву батьківщину» і побудувати успішну кар’єру десь за кордоном. В принципі, таке прагнення цілком зрозуміле: за кордоном і платять більше, і добре всім,  готують смачніше – казка.

Безумовно, робота на Заході (наприклад, в Європі) має ряд незаперечних плюсів. Мабуть, найвагомішим аргументом «за» стануть гроші і знання. Дійсно, висококваліфіковані фахівці з вищою освітою заробляють в західних і європейських країнах значно більше українських колег. Інженери, лікарі, бухгалтери – отримують десятки тисяч доларів і євро в рік. Мабуть - це і мотивує людей їхати на навчання закордон.

Часто при словах «навчання за кордоном» у багатьох в голові починають миготіти картинки з голлівудських фільмів: чисті вулички, доглянуті люди, великі і гарні будинки. Але, не треба втрачати голову і піддаватися романтичним поривам «кинути все і полетіти». Давайте розглянемо всі негативні сторонни навчання та параллельного працевлаштування в інші йкраїні.

Різні країни – різні менталітети. Спочатку всім дуже складно адаптуватися до зовсім іншого світу, зрозуміти людей і навчитися з ними нормально спілкуватися. Багато хто не витримує саме цього першого періоду «притирання до нової країни».

Великі витрати на побут. Наступна проблема, з якою стикаються Українці – високі ціни за орендужитла, житлово-комунального господарства та харчування. Так, Часто виходить так, що після оплати всіх рахунків у гаманці залишається пусто.

Підсумувавши, варто відповісти на головне питання: «І все-таки, навчання кордоном – гарна казка або жорстока реальність? Це, скоріше, сучасні реалії. Красивою казкою це неможна назвати по одній простій причині: перебування за кордоном – зовсім не казка. Вам не падатимуть «гроші з неба», ви не будете «протиратиштани» на роботі, ви просто будете працювати, і отримувати винагороду за свою працю. Але і жорстокою реальністю перспективу навчання за кордоном назвати не можна. Адже це цілком звичайне життя. Єдине, це життя спочатку буде протікатив не зовсім звичній для вас обстановці, і спочатку з не зовсім знайомими людьми.

 

Коментарі

  • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Четвер, 26 травня 2022

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x